23.11.2011

Mehtap TV

Categories:

Tags:

8 Responses

 1. Sayın Hocam sürekli olarak yazılarınızı takip ediyordum. Sizi televizyonda da izlemek beni çok mutlu etti. Rabbim başarılarınızı devamlı kılsın. Çok güzel ve hayırlı bir program oldu. Yenilerini bekliyoruz. Saygılarımla. Merve

 2. Hocam eyvallah. Ateistleri ortadan çatlatır bu program. Güzel noktalara temas etmişsiniz. Allah razı olsun. İzleyemeyenler için linkini paylaşıyorum çevremle. Allaha emanet. Sevgiler, hürmetler.

 3. Emre Hocam Selamun Aleykum

  Sizi ilk defa televizyonda gördüm. Yaklaşımınız ve konulara hakimiyetiniz beni çok etkiledi. Akademisyen bir hocamız olduğunuzu görünce internette hakkınızda biraz araştırma yaptım ve sitelerinize ulaştım. Sizi tebrik etmek istedim. Allah razı olsun. Kitabınızı sipariş ettim. En kısa zamanda beğeniyle okuyacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Yüce Allah sizin gibi genç hocalarımızın ilmini ve üretimini artırsın.

  Saygılarımla

  Nihat Erdoğan

 4. Hocam Allah ilminize dilinize kuvvet versin. Program çok güzel olmuş. Açıkçası haberim olmadığı için izleyememiştim ama sitenizde paylaştığınızı görünce baştan sona büyük bir keyifle izledim ve kendi payıma epey bir şey öğrendim. İnşallah bundan sonra çıkacağınız programları önceden sitenizden duyurursanız izleme şansımız olur. Allaha emanet olunuz. Saygılar.

 5. Hocam daha önce Modern Bilim:Tanrı Var isimli kitabınızı alıp okumuş ve çok beğenmiştim. Programı izleyince daha da iyi kavradım. Açıkçası din ve bilim arasındaki ilişki daha sık vurgulanmalı bu konuda daha fazla yayın yapılmalı. Çok harika bir dinimiz var ve bilim yüce Allah’ın yarattığı mükemmellikleri keşfederken din ile uyum içinde ilerliyor.

 6. Böyle anlamlı bir blog yazısı için webmaster teşekkür ederiz. Bakış açınızın etkilendim Din-Bilim Iliskisi Uzerine | Allah, Evren ve Insan Uzerine.

 7. Din-Bilim ilişkisi harika bir konu. Programda çok kaliteli olmuş. Tebrik ederim.

 8. Sayın Hocam Selamlar

  Bu gibi kaliteli programlar ile biz gençleri bilgilendirip aynı zamanda şevklendirdiğiniz için teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *